Herkese merhaba :) Yine denemiş olduğum ve görüşlerimi paylaşmak istediğim bir ürünle karşınızdayım. Özellikle güzellik ve bakım denilince birçok üründen yararlanıyoruz. Hepimiz için temizlik ve cilt bakımı önemli olduğu için duş jeli seçimi büyük önem kazanmakta. Ben de farklı ürünleri denemeyi çok seviyorum. Rossmann’da satılan Isana Hindistan cevizi suyu ve mango ekstreli duş jeli hakkında yorumlarımı sizlerle paylaşmak isterim.


 

Öncelikle ürünün kokusuna değinmek istiyorum. Ürünün kutusunun üzerinde kocaman bir hindistan cevizi resmi görünce hemen ürünü satın aldım. Çünkü hindistan cevizi kokusuna bayılıyorum. Ancak ürünün kokusu beni mutlu etmedi çünkü mango ve hindistan cevizi kokusu bir arada kullanılmış olduğu için karışık bir tona sahip. Bu iki ürünün kokusunu bir arada sevemedim. Ancak Isana duş jeli gerçekten cildi nemlendirerek temizliyor, kuruluk oluşumuna yol açmıyor.


 

Isana duş jelinin boyutu 300 ml şeklindeydi, başka daha büyük bir boyutu var mı bilmiyorum. Ancak ortalama 2 ay kadar kullandım diyebilirim. Tabi ki banyo yapma sıklığınıza göre değişir. Ben banyo lifine sıktıktan sonra nazik bir şekilde cildime uyguladım ve cildimi rahatsız etmedi. Gerçekten cildi hem arındırıyor hem besliyor. Biraz yoğun bir kıvamı da var onu belirtmeliyim. Yapısı yoğun olduğu için biraz fazlaca durulamak gerekiyor. Kısacası benim bu ürünle ilgili en memnun kaldığım nokta, cildi beslemesi oldu. Farklı bir içerikte buluşmak üzere. Sevgiler!

0 Yorumlar