Herkese merhaba:) Bu aralar sık sık kullandığım bir masaj jelinden size bahsetmek istedim. Masaj jeli deyince kendime masaj yaptırdığımı düşünmeyin. Sadece arada boynumda biraz gerginlik hissettiğim zaman yavaşça ovalayarak kullandığım bir ürün var. HuncaLife At Kestanesi masaj jeli bu aralar tercihim oldu. Genellikle bakım ve güzellik ürünlerine yer verdiğim bu kategoride bir de kullandığım masaj jeli hakkında detaylara yer vermek istedim. Şimdi ürün hakkında detaylı yorumları paylaşma zamanı!


 

Öncelikle ürün yoğun bir nane kokusu içeriyor, çünkü içeriğinde mentol de bulunuyor. Ürünün üzerinde at kestanesi jeli yazdığı için daha farklı bir kokusu olduğunu düşünmüştüm. Bunun dışında yeşil bir renge sahip olan bu jel, yoğun bir kıvama sahip. Ben genellikle boynumda sızlama ve gerginlik hissettiğim zaman yavaşça ovalayarak kullandım. Sonucu etkili oluyor. Ortalama olarak haftada bir kere kullanıyorum. En sevmediğim özelliği uyguladıktan sonra yağlı bir his bırakması oldu.


Size bir de ürünün içeriği, vaatleri ve boyutundan bahsetmek istiyorum. Kutusu oldukça büyük ve 500 ml boyutunda bir ürün. Ürün içeriği, at kestanesi özleri ile zenginleştirilmiş. Ayrıca içeriğinde yer alan A ve E vitaminleri ile daha yumuşak bir cilde sahip olunacağı vaat ediliyor. Kısacası genel anlamda memnun kaldığım ve kullanmaya devam ettiğim bir masaj jeli oldu. Bir ürün incelemesi daha sona ermiş oldu, yeni içeriklerde buluşmak üzere
:) Sevgiler

 

 

0 Yorumlar