Abiye modelleri arasından seçim yapmak epey zor olabiliyor. Abiye elbise seçerken; modeli, rengi ve aksesuarlarla uyumu gibi birçok konuda detaylı bir araştırma içerisine gireriz. Bu araştırmanın bir nedeni de katıldığımız organizasyonda sıklığımızla dikkat çekmektir. Son dönemde abiye modası içerisinde bej tonları öne çıkıyor. Özellikle elegan bir görünüm sunması nedeniyle bej rengi abiyeler fark yaratıyor. Modayı sevenler için farklı bej rengi abiye alternatiflerini bu yazıda incelemeye aldım. Şimdi birlikte göz atmaya ne dersiniz?

Bej rengi abiyeler çoğunlukla dantel ve güpür detaylarıyla zenginleştiriliyor. Özellikle dantel ile daha zarif görünen bu abiyelerle katılmış olduğunuz davette dikkatleri üzerinizde hissedeceksiniz.


 

Abiye seçiminden bahsetmişken ayakkabı ve çanta uyumunu da unutmamak gerekiyor. Bej rengi abiyeleri dore veya bej tonlarında ayakkabı ile tamamlamanız mümkün. Çanta seçiminiz de küçük ve minimal bir modelden yana olmalıdır. Yine çantanızın da ayakkabınızla aynı renkte olmasına özen göstermelisiniz.

 

Özel bir davete katılırken daha havalı görünmek icin ekstra çaba sarf ederiz. Bunun için aksesuarlardan yararlanırız. Bej rengi abiye giydiğinizde küpe, kolye ve bileklik seçiminizi doğru şekilde yapmalısınız. Oldukça elegan ve zarif görünüm sunan bu abiyeleri giydiğinizde daha minimal aksesuarları tercih edebilirsiniz.

 


 

Çiçek detayları da bej rengi abiyelerde sıklıkla öne çıkıyor. Özellikle yaka bölgesi ve etek üzerinde çiçek detayları dikkat çekiyor. Daha renkli bir görünüm sunmak isterseniz çiçekli bej rengi abiyelerden yana tercih yapabilirsiniz.Fotoğraflar: Pinterest


 

 

 

0 Yorumlar