Ev dekorasyonu da kendi içerisinde bir moda anlayışına sahip. Bazen giyim ürünlerinde trend haline gelen desenler dekorasyon ve tasarım modasına sirayet ediyor. Tropikal desenler giysilerde olduğu kadar dekoratif ürünlerde de bu yıl çok moda...Büyük yaprak detayları, yeşilin en güzel tonları, limon sarısı gibi cıvıl cıvıl renkleriyle tropikal kırlentler ev modasına hakim olmaya başladı. Covid 19 Koronavirus nedeniyle evde yaşamaya fazlasıyla alıştık. Bu süreçte evde renkli ve keyifli vakit geçirmek adına dekoratif ürünler tercihimiz oluyor. Kırlent modelleri her zaman çok seviliyor çünkü mekana canlılık ve enerji kazandırıyor. Sadece bir kırlent modeli ile bulunduğunuz mekana enerji kazandırmanız mümkün. Evinizde baştan aşağıya büyük bir değişim yapmasanız bile kırlentlerle dekorasyon trendlerini yakalayıp, mekanı daha orijinal hale getirebilirsiniz. Şimdi gelin hep beraber tropikal kırlent modasını inceleyelim!

 

Yeşilin her tonu iç açıyor ama tropikal ormanlardaki ağaç yapraklarını canlandıran desenler kırlentlere ayrı bir hava katıyor. Genellikle su geçirmez duck keten kumaştan üretilen kırlentler, salonlara ve balkonlara ayrı bir hava katıyor. Ayrıca bahçe mobilyalarıyla da müthiş bir uyum içerisinde olan bu kırlentler, ortamı renklendirmekle kalmıyor, kalabalıktan ve gürültüden uzak dakikalar geçirirken kişiye huzur veren bir görünüm sunuyor. Bu kırlentlerle evinizin istediğiniz köşesinde kitap ya da kahve keyfi yapmak çok hoşunuza gidecek!


Limon desenli kırlent modelleri de iç açıcı görünümleriyle kalbinizi fethedecek. Özellikle beyaz ya da bej rengi koltuk takımlarıyla uygun bir konsept oluşturabilirsiniz. Ayrıca balkon mobilyalarıyla da uyum içerisinde olabilecek limon desenli kırlentlerle balkonunuzda sevdiklerinizle hoş vakitler geçireceksiniz!


 

Evinizde çay keyfi yaparken ortamda göz dolduran ayrıntılar bulunması mekanı daha yaşanılabilir kılar. Yalnızca misafir geldiğinde değil ev ahalisi de güzel dekoratif ürünlere merak duyar. Bu nedenle evinizi güzelleştirmek için ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Koltuk takımınızla uyumlu tropikal kırlentler seçerek evinize ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kısacası bir kırlent bile mekanın konseptiyle uyumlu olduğu sürece ortama farklılık kazandırabilir. Salon, oturma odası, balkon ya da çatı katında güzel bir köse oluşturmak isterseniz tropikal kırlentlerden yararlanabilirsiniz. Siz bu dekoratif ürünleri nasıl buluyorsunuz? Evinizde hangi noktada yer açarsınız? Fikirlerinizi paylaşmanız beni mutlu eder. Yeni bir içerikte görüşmek üzere. Sevgiler!


 

0 Yorumlar