Yaz sona erdi, sonbahar geldi. Artık yavaş yavaş havalar serinleyeceği için gardroplarda sonbahara uygun parçalar yerini almaya başlıyor. Sonbahar modası içerisinde öyle bir trend var ki gömlek ile ceket arasında bir yerde duruyor. Yeni trend kareli gömlek ceketler serin havalarda bizimle olacak. Oduncu gömlekleri andıran bu giysi parçası özellikle spor kombinlerde başı çekeceğe benziyor. Özellikle kot pantolonla iyi bir ikili olacak kareli ince ceket gençlerin pek bir ilgisini çekiyor.

Beyaz pantolon ve kareli gömlek ceket iyi bir ikili olacağa benziyor. Salaş giyimi seviyorsanız bu kombin size göre! Özellikle straight jean ile kombinlediğinizde istediğiniz rahatlığa ve cool görünüme kavuşabilirsiniz.

 


Fotoğraf: Bershka

Slim jeanlerin fit görüntüsünü seviyorsanız kombininize bu şekilde hayat verebilirsiniz. Slim jean ve kareli gömlek ceket bahar aylarında ideal ikili haline geliyor.

 


Siyahın asaletini ve kolay kombin edilme özelliğini sevenler için ideal bir alternatif de siyah-beyaz kareli model olacaktır.Daha canlı renk tonlarını seviyorsanız sarıdan yana tercih yapabilirsiniz. Sarı kareli ince ceketiniz sizi hem serin havadan koruyacak hem de tarz bir görüntü sunmanızı sağlayacak. 


 

İşte kısaca bu yeni trend hakkında genel görünüm bu şekilde. Aslında bazı dönemler yüzüne bile bakmadığımız parçalar öyle orijinal modellerle karşımıza çıkıyor ki hepimizin beğenisini topluyor. Siz bu trendi nasıl buldunuz? Ben henüz ısınma aşamasındayım ancak çok şık göründüğü kesin. Yepyeni içeriklerde buluşmak üzere. Herkese sevgiler!Fotoğraflar: Bershka - Pinterest

 

 

0 Yorumlar