Yaz bitmeye başlamış, hafiften serin havalar etkisini göstermeye başlamışken, sweatshirtler kurtarıcı parçalar haline geliyor. Son dönemde moda dünyasının öne çıkan giysi parçaları olarak hepimizin sevdiği sweatshirtlerin kombin seçenekleri de oldukça fazla! Zıt giysi parçaları bir arada olmaya devam ediyor ve eskiden uyumsuz olarak görülecek tarzlar karşımıza çıkıyor. Stiliyle göz kamaştıran ünlüler bile sweatshirt kombinleri ile karşımıza çıkıyor. Bazen klasik görünümlü bir etekle bile çok şık görünen sweatshirt kombini dosyası sizlerle!

Süper İkili: Sweatshirt ve Tayt

Sweatshirt ve tayt adeta süper ikili haline geldi. Her ikisi de spor parçalar ve oldukça cool görünüm elde edilmesini sağlıyorlar.

 


Zıtlıkla Gelen Şıklık: Sweatshirt ve Etek

Sweatshirtler artık klasik eteklerle bile kombinleniyor ve hiç de kötü görünmüyor. İster midi isterseniz de mini eteklerinizi sweatshirtlerle kombin edebilirsiniz!

 


Kurtarıcı İkili: Kot Pantolon ve Sweatshirt

Hemen hepimiz için rahatlık her zaman için giysi seçiminde önemli rol oynuyor. Kot pantolonları belki de bu yüzden çok seviyoruz. Fazla zaman kaybetmeden, kolay kombin edilebilme özellikleri nedeniyle kot pantolon ve sweatshirt halen kurtarıcı parçalar olarak karşımıza çıkıyor.


 

Bir de Bunu Deneyin: Şort ve Sweatshirt

Şortlar günümüzde vazgeçilmez hale geldiğine göre sweatshirt ile giyilmesi hiç de yanlış bir seçim olmayacaktır. Özellikle serin akşamlar için ideal bir kombin olabilir.


 

Fotoğraflar: Pinterest

0 Yorumlar