Evimizi güzelleştirmek için baştan aşağıya yenilik yapmaya her zaman gerek bulunmuyor. Ev yaşamını ve misafir ağırlamayı sevenler için şık davet sofraları büyük önem taşıyor. Bu dönemde şık sunumlar oluşturmak için birkaç dokunuş yeterli oluyor. Günümüzün dekorasyon trendleri arasında ufak dokunuşlarla ortaya çıkan şık görünümler büyük önem kazandı. Davet sofraları da kahve-çay keyfi alanları da supla modelleri ile daha şık bir görünüm kazanıyor. Özellikle ev dekorasyonu başta olmak üzere çoğu mekanda kullanılabilecek suplalar hakkında fikirler ve kullanım önerileri bu yazıda! Haydi gelin bu yeni tasarımları birlikte inceleyelim!


Öncelikle daha önce bu ürünü kullanmamış olanlar “Supla nedir?” diye merak ediyor olabilirler. Suplalar, genellikle 30-33 cm çapında ahşap mdf oval sunum gereçleridir. Suplalar çıkarılabilir lastikli duck keten ya da poplin kumaşla kaplanır. Lastikli ürün olması sayesinde kolaylıkla çıkarılabilir, farklı bir renk seçeneğiyle değiştirilebilir ve bu örtüler kolaylıkla yıkanabilir.

 


Yemek sofralarınıza renk katmak isterseniz suplalardan faydalanabilirsiniz. Yemek tabağının altına istediğiniz renk ve desende bir supla koyabilirsiniz. Bardak ve tabaklarınız da suplanızla uyumlu hale geldiğinde sofranız renk kazanacaktır. Özellikle misafir ağırlarken ideal bir sunum ve konsept oluşturmanızı mümkün kılar.

Suplalar yalnızca yemek sofralarında değil kahve keyfi yaparken de yanınızda oluyor. kahve içmeyi sevenler ama şık sunumlardan vazgeçemeyenler için supla modelleri ideal seçim oluyor. Kahvenizi yudumlarken ortamın daha renkli ve huzur verici olmasını isterseniz supla modellerinden yararlanabilirsiniz.

 

Çay keyfini sevenler de elbette oldukça fazla. Ülkemizde en fazla tüketilen içeceklerden biri de çaydır. Hatta çay içmek kültürümüzün bir parçasıdır. İster misafirinizi ağırlarken isterseniz de evde kendi başınıza vakit geçirirken suplalarla şık bir köşe yaratabilirsiniz.

Supla modellerini merak edenler için örtü takılmamış ham halini ve arka kısmını da paylaşmayı gerekli gördüm. Ev yaşamını sevenler için dikkat çekici olacağını düşünüyorum. Dekorasyon trendleri ile ilgili yazılarım devam edecek. Beni takip etmeyi unutmayın! 

Foto: Suplanın arka kısmı


 Foto: Suplanın ham hali

 


 

 

 

 

 

0 Yorumlar