Sokak modası içerisinde bu yıl öyle bir giysi parçası var ki özellikle genç kızların gözdesi konumunda. Crop top modası hayatımıza hızlı bir giriş yapmışken, bu giysilerin nasıl kombinlendiğini yorumlamamak mümkün değil! Kısa ancak vurucu parçalar olarak moda aleminde yer edinen crop top modelleri şık olduğu kadar çekici bir görünüm kazanmaya yardımcı oluyor. Şimdi sözü fazla uzatmadan crop top kombinleri ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum!

Crop Top ve Kot Pantolon Kombini

Yüksek bel kot pantolonlar ve straight jeanlerle sıklıkla kombinlenen crop toplar, belin zerafetini ön plana çıkarıyor. Crop topların en çok kot pantolonlarla kombinlendiğini görüyorum.


 

Crop Top Etek Kombini

Mini etek ve crop top iyi bir ikili haline geliyor. Vücut hatlarını ortaya koyması ile daha .

  

Askılı Crop Top Kombini

Askılı crop toplar da genellikle kot pantolonlarla kombinleniyor ama etekler ya da şortlarla da kombinlenebilir. Bence çok da şık durur. Neden olmasın?

  

Crop Top ve Şort Kombini

Serin akşamlarda uzun kollu crop top ve kot şortla güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Emin olun ki görüntünüzle parmak ısırtacaksınız. Sokak modasına bu yıl adeta damga vuran crop toplarla çekici ve şık görünmek hiç zor olmuyor. Ben bu tarzı çok sevdim. Ayrıca crop topun üzerine gömlek giyerek de çok cool bir görünüm sergilemek mümkün. Bence deneyin :)


 

Fotoğraflar: Pinterest

 

 

 

 

 

 

0 Yorumlar