Cilt bakımı açısından nemlendiriciler büyük önem taşıyor. Özellikle belirli bir yaştan sonra cildimizde kırışıklık oluşumu maalesef ki görülmeye başlıyor. Bu noktada güzellik ürünlerine göz gezdirmek, içeriklerini incelemek gerekiyor. Hangi kremin daha etkili olduğunu bilmek için ürün hakkında bilgi sahibi olmak hepimizin işini kolaylaştırıyor. Ben de gündüz kremi seçimi yaparken içeriklerini dikkatlice inceliyorum. Karma bir cildim var, özellikle yanaklarım ve göz çevrem kırışıklık oluşumuna yatkın. Birçok incelemeden sonra Nivea Gündüz Kremi Hyaluron Cellular Filler sıkılaştırıcı SPF 15 isimli ürünü tercih ettim. Ürün bitmek üzere ve yorumlarımı sizlerle paylaşmak istedim. Haydi gelin etkilerine bir göz atalım!

 

Bu kremi kullanmadan önce her sabah rutin cilt bakım uygulamalarımı yaptım. Önceden gündüz kremi kullanmıyordum, sadece gece yatarken krem kullanıyordum. Fakat yanaklarım, burnum ve göz çevremde sevimsiz kırışıklıklar oluşmaya başlayınca gündüz de düzenli olarak krem sürmeye başladım. Öncelikle ürün yapış yapış bir his bırakmıyor. Nivea Gündüz Kremi Hyaluron Cellular Filler kullandığım zaman cildim yumuşacık, adeta pamuk gibi oluyor. Kokusu da bildiğimiz Nivea kremleriyle aynı, sanırım bu kokuyu sevmeyen yoktur. Ürünün sevdiğim bir diğer özelliği de SPF 15 güneş koruyucu etkisini içeriğinde barındırması oldu. Böylelikle güneş nedeniyle oluşabilecek olumsuz etki ve lekelere karşı koruyucu etkisi bulunuyor.

 


Ürünün boyutu 50 ml ve açıldıktan sonra 12 ay içerisinde kullanılması gerekiyor. Ben 4 ay içerisinde bitirdim. Elbette kullanım miktarına göre bu süre değişebilir. Kısacası sevdiğim güzel bir nemlendirici olma özelliği taşıyor, daimi kullanacağım ürünler arasında yerini aldı diyebilirim. Siz de ürün hakkında kullanım deneyimine sahipseniz paylaşın, birlikte yorumlayalım!

0 Yorumlar