Ruj sürmeyi sevmeyen kadın neredeyse yoktur. Çoğu kadının birden fazla ruju vardır. Hatta bazılarımız için ruj deyince akan sular durur. Makyaj yapmak kadınların kendilerini daha güzel ve bakımlı hissetmelerini sağlar. Hal böyle olunca güzellik için de kendimizi daha iyi hissetmek için de makyajsız duramayız. Son dönemlerde kalıcı ruj seçenekleri arasında pek çok farklı alternatif yer almaya başladı. Çoğumuz ruj tazeleme derdine son vermek ve her daim güzel görünmek için kalıcı rujları tercih eder olduk. Bugün sizlerle pembe rengine adeta vurulduğum çok tatlı bir rujdan bahsetmek istiyorum. Maybelline Kalıcı Ruj 14 Saat Superstay 430 Stay With Me Coral renk tonuyla beni büyüleyen makyaj malzemelerinden biri haline geldi. Şimdi ürünün vaatleri ve içeriği hakkında detayları inceleme vakti!

 


Rujun en önemli vaadi 14 saat kalıcılık sağlaması yönünde ancak bu kadar kalıcı olmadığını gördüm. Özellikle bir şeyler yiyip içtiğinizde hemen kayboluyor. Ancak renk tonu gerçekten çok güzel ve nemlendirici özelliği sayesinde dudakları kurutmuyor. Sürülüşü ve yapısı çok hoş. Renk olarak fuşya tonuna dönük bir pembeliğe sahip. Dudaklara çok güzel uygulanıyor, hafif mat bir görünümü var ve dudakta pütür pütür bir görünüme neden olmuyor.

 


Rujun kokusu da o kadar tatlı ki ahududu ya da böğürtleni andırıyor. Kısacası genel olarak beni çok mutlu eden orta derece kalıcılığa sahip ancak rengine bayıldığım bir ruj olarak makyaj çantamda yerini aldı. Siz bu ruju denediyseniz yorumlarınızı beklerim! Görüşmek üzere…

0 Yorumlar