Kıyafet seçerken giyeceğimiz parçaların rengi büyük önem taşır. Genellikle dönemin moda renklerine kombinlerimizde öncelik veririz. Mavinin her tonu hemen hemen tüm kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Bu dönemde ise buz mavi modası giderek ön plana çıkıyor. Özellikle buz mavisinin içinde yer aldığı ve mavinin farklı tonlarının da bulunduğu ton sür ton kombinler oldukça dikkat çekici. Kısacası buz mavisi kombinler bu aralar pek bir revaçta! Şimdi hep birlikte buz mavisi kombin seçeneklerine göz atalım!

Buz Mavisi Davet Kombini

Belki bir yemeğe davetlisiniz ya da özel bir akşam için hazırlık içerisindesiniz. Bu noktada buz mavisi bir elbiseden yana tercih yapabilirsiniz. Özellikle atlas kumaş elbiseler hem şık hem de kaliteli görünümleri ile yanınızda olacaklar!

 


Buz Mavisi Günlük Kombin

Günlük hayatta stilimizden ödün vermeden trendleri ve modayı yakalamayı hepimiz isteriz. Buz mavisi düğmeli ve midi bir elbise ile şık görünmek bizim elimizde!

 


Buz Mavisi Ofis Kombini

Eskiden ofise giderken daha klasik parçaların ağırlık kazandığı formel giyim tarzı tercih edilirdi. Artık ofis kombini anlayışının farklılaşması ile daha özgür ve trendleri yakalayan seçimler yapmak mümkün. Ofise giderken ne giysem? diye düşünürken buz mavisi bir gömleği kot pantolonla kombinleyebilirsiniz!

 


Buz Mavisi Sonbahar Kombini

Farklı tonları bir araya getirmeyi seviyor ve dış giyimde renklerin gücünden yararlanmak istiyorsanız, buz mavisi parçalar tam da size göre! Buz mavisi trençkot ile çok daha fresh bir görünüm elde edebilirsiniz. Hatta bu renk tonu tam da size göreyse, stiletto ayakkabı seçiminizi de buz mavisi renginde yapabilirsiniz.


 

Buz Mavisi Kışlık Kombin

Kış geldiğinde kabanlar ve kazaklar genellikle siyah tonlarında tercih edilir. Ancak siz farklılaşmayı seven biriyseniz buz mavisi bir kaşe kaban giyebilirsiniz. Hatta kazak seçiminizi de yine benzer tonlarda yapıp, siyah bir pantolonla kombini tamamladığınızda çok şık görüneceksiniz. Bir deneyin derim!

 


Buz Mavisi Aksesuar Tercihi

Ayakkabı, çanta, fular ya da küpe gibi aksesuarlarınızı da buz mavisi tonlarında tercih edebilirsiniz. Yalnızca tek bir buz mavisi parça bile kombininizi daha trend bir görünüme kavuşturmaya yetecek!

 


Fotoğraflar: Pinterest

 

 

0 Yorumlar