Herkese merhabalar :) Bugün yine denediğim ve genel olarak beğendiğim, faydalı bulduğum bir bakım ürününü sizlerle paylaşmak istedim. Benim gibi karma bir cilt tipine sahipseniz Garnier Saf ve Temiz 3'ü 1 Arada- Temizleyici, Peeling, Maske doğru kullanım ile tercih edeceğiniz öncelikli güzellik ürünleri arasında yerini alabilir. 1 ürün ile 3 farklı ihtiyaca cevap bulmak istiyorsanız Garnier 3’ü 1 Arada hakkındaki bu yazıyı incelemenizde fayda var.

Hemen her kozmetik markette ve internet sitesinde yer alan bu ürüne ulaşmak oldukça kolay. Ürünün 3 farklı iddiası ise şöyle: Temizleme, Peeling ve Maske…Aslında ürünü aldığımda ilk başta bu 3 farklı etkiyi görebileceğimi düşünmüyordum. Ancak kendi cilt tipime, alışkanlıklarıma ve elbette ki kullanım şekli detaylarına göre uyguladığımda güzel sonuç aldım. Ortalama 6 haftadır kullandığım bu ürünle ilgili izlenimlerim için sizleri yazının devamını okumaya davet ediyorum.


 

Garnier 3’ü 1 Arada-Temizleyici

Ürünü her gün temizleyici olarak kullandım. İlk günlerde tüm yüzüme uyguladım ancak karma cilt tipine sahip olduğum için kuruluk oluşumuna neden oldu. Bu nedenle yalnızca alın, burun ve çene bölgeme uygulamaya karar verdim. Özellikle cildimde pürüzsüz bir his bıraktı ve temizlik sağladı. Yalnızca kuru cilt tipleri için uygun olmadığını düşünüyorum, çünkü belirttiğim gibi alın, burun ve çene bölgemde olmasa da yanaklarımda kuruluk hissi yaşadım.

  

Garnier 3’ü 1 Arada-Peeling

Benim bu ürünü tercih etme nedenim, cildimde oluşan siyah noktalar oldu. Ben yalnızca siyah noktaların yoğun olduğu çene ve burun bölgeme uyguladım. Özellikle 4. haftadan sonra siyah noktalarımda gözle görülür azalma fark ettim. Çok ferah ve temiz bir his bıraktığını da eklemek istiyorum. Ayrıca peeling ürünlerini her ne kadar sevmesem de bu ürün beni rahatsız etmedi, etkili ve güzel sonuçlar aldım.

Garnier 3’ü 1 Arada-Maske

Özellikle banyo yapmadan önce maske olarak kullandım ve sonucu mükemmele yakın diyebilirim. Ürünün içeriğindeki beyaz kil sayesinde cildimdeki yağlı görünüm yok oldu, daha duru ve mat bir görünüm oluştu. Maskeyi uygularken izlemeniz gereken yol; tüm yüzünüze maskeyi sürüp, 3 dakika kadar bekletip ardından ılık su ile durulamak olmalı. Haftada 2-3 kez bu maskeyi uyguladığınızda, siyah noktaların yok olmaya başladığını gözlemleyebilirsiniz.

 


Hafif mentollü gibi bir kokusu var ve oldukça hoşuma gitti diyebilirim. Kısacası benim açımdan faydalı bir ürün oldu ve güzellik rutinim içerisinde siyah noktalarla savaşmak adına yerini aldı. 50 ml ya da 150 ml olarak farklı boyutları bulunan bu ürünün fiyatı da uygundu fakat alalı birkaç ay oldu net hatırlayamıyorum. Zaten internette küçük bir araştırma yapsanız kolaylıkla ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum. Bu ürünle ilgili incelemem ve yorumlarım da bu şekilde. Siz bu ürünü kullandınız mı? Yorumlarınız varsa benimle paylaşmanızdan memnun olacağım. SevgilerJ

 

 

 

 

 

0 Yorumlar