Göz makyajı güzellik açısından son derece önemlidir. Daha bakımlı görünmenin bir yolu da makyaj yapmak olduğuna göre rimel seçimi kadınlar için kritik öneme sahiptir. Derin ve anlamlı bakışlar için çoğumuz siyah rimel kullanmayı tercih ederiz. Ama rimel seçerken kirpikleri dolgun gösteren, hacim veren ve kıvıran bir rimel arayışına gireriz. Şimdi sizlerle favori rimelim haline gelen Flormar Precious Curl Maskara hakkında görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Gelin bu içeriğe bir göz atın derim!

Öncelikle kıvıran maskara olma özelliği taşıyor. Rimelin fırçası eğimli olarak üretildiği için kıvrık kirpiklere sahip oluyorsunuz. Benim çok az kirpiğim var. Hani böyle derler ya; “Kaşlı gözlü, kirpikli” diye, işte ben de tam tersi özelliklere sahibim. Ama bu rimel sayesinde kirpiklerim en azından belirgin hale geldi.

 


Rimel gözde ağırlık yapmıyor belki de en güzel özelliklerinden birisi de budur. Çoğumuz çalışan insanlarız ve göz yorgunluğu yaşayabiliyoruz. Buna bir de rimelin yarattığı ağırlık katılınca makyaj yapmak zor hale gelebiliyor. Ama Flormar Precious Curl gözde ağırlık ya da hassasiyet oluşturmuyor.

 


Bir diğer güzel özelliği de sürdükten sonra topaklanma görünümü oluşturmaması... Hepimiz biliriz ki rimel sürdüğümüzde bazen kirpiklerde top top kalıntılar oluşur ve çirkin bir görünüm ortaya çıkar. İşte bu maskara; fırçasının özelliğinden diye düşünüyorum, böyle topaklanma gibi durumlarla karşılaşmanıza neden olmuyor. Ambalajı da çok güzel bence, metalik mor bir görünümü var. Boyut olarak da orta boyutta, makyaj çantasına rahatlıkla sığıyor, ben devamlı yanımda taşıyorum. Fiyatını belirtemiyorum çünkü alalı en az 6 ay oldu ama çoğu kozmetik markette mevcut, internetten de fiyatına bakabilirsiniz. Kısacası beni memnun eden bir rimel oldu, çantamın vazgeçilmezi diyebilirim!

0 Yorumlar