İşte karşınızda rahatlık ve çekici görünüm için ideal bir parça: Bodysuit! Biraz sihirli bir giyim ürünü isteyenler için mükemmel bir seçenek. Genellikle bluz modelleri ile karıştırılan bodysuitler, vücudu sıkıca sarmasıyla dikkat çekiyor. Bluz giyildiğinde kıyafetin içerisine soktuğumuzda bazen dışarı taşar ya da salaş bir görüntü verebilir. Ama bodysuit modelleri kıyafetin dışarı taşmasını engellemekle kalmıyor daha da dikkat çekici görüntü kazanmayı sağlıyor. Şu aralar çok moda olan bodysuit modelleri tüm vücudu saran kullanışlı bir giysi parçası olmakla kalmıyor, kolay kombin edilebilme özelliğiyle de dikkat çekiyor. Bu yazıda sizlerle yalnızca model incelemesi yapmakla kalmayıp bodysuit kombinlerine de bir göz atacağız. Haydi detaylara bakalım!

-Halter Bodysuit Modelleri

Halter yaka bu kadar moda olur da bodysuit modellerinde yerini almaz mı? Yüzücü yaka ile benzerlik taşıyan halter yaka modelli bodysuitler, sportif bir görünüm sunmakla kalmıyor moda trendlerini yakalamanızı sağlıyor. Dikkatleri omuzlarda toplayan bu model ile çekici görüntünüzle herkesi büyüleyebilirsiniz!

 


-İp Askılı Bodysuit Modelleri

Aslında ip askılı bir bluz gibi duran bu giysi parçasını tercih ettiğinizde seksi görünmek işten bile değil! Bazı bodysuit modellerinin içerisinde göğüs pedi de olduğu düşünüldüğünde, çok rahat bir giysi ürünü olduğunu söylemek mümkün oluyor. Özellikle desenli parçalar ön plana çıkarken, çoğunlukla kot pantolonlarla son derece iyi bir ikili haline geldikleri görülüyor.

 


-Sırt Dekolteli Bodysuit Modelleri

Sırt dekoltesini sevenlerdenseniz, bodysuit modası içerisinde zevkinize uygun bir model bulmanız hiç de zor değil! Özellikle tül detaylı bodysuit modelleri, sırt dekoltesi ile zenginleştiriliyor.

 


-Boğazlı Bodysuit Modelleri

Özellikle kış aylarında tercihiniz boğazlı giysi ürünlerinden yanaysa, seçimize hitap eden bir bodysuit ile kombin yapabilirsiniz. Boğazlı bodysuit ister mini bir etekle isterseniz de kot pantolonla kombin edebilirsiniz. Bodysuitiniz siyah renkteyse giyeceğiniz pantolon ya da eteğin renkli olması kombininize hareketlilik kazandıracaktır. Bence bir deneyin!

 


-V Yaka Bodysuit Modelleri

V yaka bodysuit modelleri bluz mu yoksa bodysuit mi olduğu çok net anlaşılamayan ve hep karıştırılan parçalardan biridir. Ama çok şık göründüğü konusunda hemfikiriz bence… V yaka bir bodysuit giydiğinizde üzerinize şık bir blazer alıp, ofis stiline de davet stiline de uygun bir kombin edinmiş olursunuz.

 


Bodysuit Nasıl Kombinlenir?

Bodysuitler genellikle kot pantolon ile ideal bir görüntü sunar. Özellikle sokak stili içerisinde sağlam bir yer edinen bu kombin, iki adımda şıklık kazanmanızı sağlar. Sadece bir bodysuit ve bir kot pantolon ile çekici bir görünüm kazanabilirsiniz. Ayrıca beyaz pantolonlarla da çok şık durduğunu görüyorum. Yeter ki doğru renkler tercih edilsin, renk uyumu yakalansın. Mini etekle de seksi bir kombin yapabilir, vücut hatlarınızı belirginleştirebilirsiniz.


 

Fotoğraflar: Pinterest

 

 

0 Yorumlar