Yaz akşamlarında farklı aktiviteler yapmak hepimizin en sevdiği şeylerden biridir. Hangimiz güzel bir yaz akşamında sahilde yürümeyi ya da bir barda eğlenmeyi sevmeyiz ki? Hal böyle olunca yaz akşamlarına özel farklı kombin fikirleri ihtiyacı doğuyor. Ayrıca yaz akşamları biraz da serin olduğu için üstümüze ince bir şeyler almak istiyoruz. Ama bu noktada kombinin bir bütünlük sağlaması önem taşıyor. Dönemin moda giysileri ve renkleri kombin önerisi noktasında bize yardımcı oluyor. Şimdi yaz akşamları için ideal kombin seçeneklerini sıralayalım!

Şortlar, son yılların en moda parçaları arasında yer almaya devam ediyor. Bir mini kot şort, beyaz t-shirt ve keten gömlekle yapacağınız kombin, yaz akşamları için kombin seçenekleri arasında yer alıyor. Çizgili keten gömlekleri ben de çok seviyorum ve şık buluyorum. Hem şık görünmenizi sağlayacak hem de üşümeden istediğiniz gibi vakit geçirmenize yardımcı olacak. Ben bu tarz kombinleri sahilde yapılacak yürüyüşler için ideal buluyorum.

 

Yaz akşamlarında arkadaşlarımızı davet ederiz ya da biz davetli oluruz. Özellikle balkonda yapılan sohbetler ve eğlenceler pek bir güzel oluyor. Yaz akşamları için ideal kombinlerden biri beyaz kot pantolon ve fırfırlı büstiyerler diyebilirim. Yine üşümemek için bu kombini beyaz merserize bir hırkayla tamamlayabilirsiniz.

 

Eğlence de yaz akşamlarında bir başka oluyor değil mi? Bir bara gitmek ve eğlenceli vakit geçirmek güzel de; “Kombinimiz nasıl olmalı?”. İşte bu noktada dönemin moda renklerini yansıtan bir elbise seçimi yapabilirsiniz. Son zamanların moda rengi lila doğru seçim olacaktır. Mini lila elbise ile dikkatler üzerinizde olacak, benden söylemesi…

 

Spor giyinmeyi seven ama trend görünmek isteyenler için biker taytla yapılacak bir kombin doğru tercih diyebilirim. Hem rahat hem de havalı bir görüntü sunabilirsiniz. İnce bir sweat ve spor ayakkabıyla bu kombini tamamlayabilirsiniz.

 

Kimonolar da plaj modasından sokak modasına taşındı desem hiç yanlış olmaz. Cıvıl cıvıl renk ve desenleriyle kimonolar, bu aralar pek bir ön plana çıktı. İşte yaz akşamı kombininizi kot pantolon ve askılı bluzla oluşturup, kimonoyla trendlere güçlü bir vurgu yapabilirsiniz.

 

Kot pantolon sevenlerden biriyseniz hoş bir kombin fikri daha karşınızda! Mavi kot, beyaz askılı body ve ekru hırka ile soft tonların şıklığını yansıtabilirsiniz. Kısacası yaz akşamı yapacağınız aktiviteler için güzel kombin önerileri var. Bu ipuçları ile farklı kombinler geliştirmek size kalmış!

 

 

Fotoğraflar: Pinterest

0 Yorumlar