Son dönemde oje çeşitleri apayrı bir renk yelpazesine kavuştu. Tırnak bakımı da kadınlar için can alıcı bir öneme sahip demek yanlış olmaz. Sıradan olmak yerine farklı renk seçenekleriyle ojeler kadınların gözdesi olmaya devam ediyor. Geniş renk skalası içerisinden tercih yapmak ise epey güçleşti. Ellerimizin daha da bir güzel görünmesini sağlayan ojeler arasında bu dönemde özellikle gül kurusu ve yavru ağzı tonları da öne çıkıyor. Bugün size renk tonuyla beni mutlu eden, kullanışlı ve zarif görünümlü bir ojeden bahsetmek istiyorum. Wet n Wild oje E4790 Casting Call renk tonuyla gerçekten dikkati çekiyor. Ojenin kullanım şekli ve detayları hakkında her şeyi bu yazıda bulabilirsiniz!

 

                           Öncelikle ojeyi alırken kahveye çalan gül kurusu renk tonlamasına sahip olduğunu düşünmüştüm. Ancak tırnaklarıma sürdüğümde daha canlı renge sahip bir oje olduğunu gördüm. Renk tonu o kadar hoş bir renk ki gerçekten sürekli kullanır oldum. Tam anlamıyla yavru ağzı ile gül kurusu arasında bir renk olduğunu söyleyebilirim. Tırnaklarıma uygularken iki kat sürdüm çünkü tek kat biraz hafif şeffaf bir görünüm sunuyor. Tırnaklarımda kalıcılık sağladı ancak ikinci günün sonunda dökülmeler başladı.

 

Ojenin boyutu da oldukça iyi, yani büyük bir şişesi var. Uzun süreli kullanılabilir çünkü 12,3 ml boyutu var. Renk tonu ve boyutu nedeniyle severek kullanacağım ojeler arasında yerini aldı. Kısacası alınabilecek kaliteli görünümlü ojelerden biri. Benim bu oje hakkındaki deneyimim olumlu oldu. Siz de bu markanın ojelerini kullanıyorsanız yorumlarınızı beklerim!

0 Yorumlar