Makyaj yapmayı çok seviyorum ancak özellikle göz makyajını çıkartmak bazen dert olabiliyor. Göz çevresine zarar vermeden makyajı çıkartan ürünler her zaman için tercihim oluyor. Hemen her kadının güzellik ve bakım rutini vardır. Bu rutini uygularken bazı ürünleri keşfettiğimizde gerçekten mutlu oluyoruz. Ben cildimi kurutmayan bir makyaj temizleyicisi arayışındaydım. Özellikle göz makyajını sevdiğim için de makyaj temizleme jeli kullanmam bana daha mantıklı geldi. Çünkü günün sonunda göz makyajımı pratik bir şekilde silmek istiyordum. Nivea MicellAIR Skin Breathe Gül Suyu İçeren Makyaj Temizleme Jeli güçlü yapısı ile tercih ettiğim ürünler arasında yerini aldı.

 

Ben bu ürünü özellikle göz makyajımı çıkartmak için aldım. Öncelikle kullandıktan sonra şunu gördüm ki temizleme gücü gerçekten çok iyi…Ağır göz makyajını bile kolaylıkla çıkarttığını gözlemledim. Jel kıvamında olduğu için göz çevremde kuruluk oluşturup oluşturmayacağını çok merak ediyordum ancak göz çevresini kurutmadı. Çoğu zaman fondöten kullanmıyorum ancak kullandığım zaman da bu jelle makyajımı temizledim. Sonuç olarak yine kurutmadan güzel bir şekilde makyajımı temizlememi sağladı. Ayrıca cildimde bazen kullandığım ürünlerden dolayı sivilce oluşmaya başlıyordu. Ancak bu ürün sivilce oluşumuna neden olmadı. Gül suyu kokusu biraz yoğun ama beni rahatsız etmedi çünkü kokusunu sevdim. Belki gül suyu kokusunu sevmeyenler için bu biraz eksi bir özellik olabilir.


 

Kullanımı da oldukça basit. Öncelikle yüzünüzü ıslatın ve jeli biraz elinize sıkın. Ardından makyajlı bölgeyi nazik bir şekilde ovalayın. Göz çevrenize de dairesel hareketlerle uygulayın ve birkaç saniye cildinizde bekletip yıkayın. Sonuçta makyajdan eser kalmadığını göreceksiniz. 150 ml boyutundaki bu ürünü ben yaklaşık üç aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Fiyatını şu anda hatırlamıyorum ama kesinlikle alınabilecek bir ürün. Makyaj yapmayı sevenler ancak hızlı bir şekilde temizlenmesinden yana olanlar için ideal bir ürün diyebilirim. Kolaylıkla makyajı silmesi ile akşam eve geldiğimde “Makyajımı silmem gerek ama üşeniyorum” gibi bahaneler bulmamaya başladım. Çünkü makyajı kolaylıkla yok ediyor, ferah bir cilt ile buluşmanızı sağlıyor. Kısacası bu makyaj temizleme jeli favorilerim arasında yerini aldı. Ürün inceleme yazılarım devam ediyor olacak. Yepyeni içeriklerde buluşmak üzere J Sevgiyle kalın!

 

 

 

 

 

 

0 Yorumlar