Sıcacık bir yaz devam ederken modadan uzak kalmamak hepimizin tercihi oluyor. Son dönemde, hem nostaljik görünümleri hem de şıklığı ile hasır çantalar revaçta olan parçalara arasında yerini aldı. Farklı modelleri ile göz dolduran bu parçalar şıklık artırıcı unsurlar olarak karşımıza çıkıyor. Eskiden plaj çantası olarak tercih edilirken, günümüzde çanta modelleri arasında yerini alan bu trend hakkında detaylar bu yazıda!

Özellikle minik boyutları ile dikkat çeken bu çantalar, farklı model seçenekleriyle öne çıkıyor. Yuvarlak olarak da üretilmeye başlanan bu çanta modelleri nostaljik bir görünüm sunuyor ancak dönem modasına göre yeniden yorumlanmış şekilde vitrinlerde yerini alıyor. Bir kot ve bir tişört ile rahatlıkla kullanılabilecek ürünler olması da cabası!

 

Büyük çanta sevenler için de hasır çanta modası içerisinde farklı seçenekler yok değil. Daha büyük boyutta hasır modeller mevcut. Bu sayede yanınıza daha çok şey almanız mümkün. Ayrıca isterseniz günlük kullanımda isterseniz de ofis kombinleri içerisinde rahatlıkla yer alabiliyor.

 

Göz doldurucu moda parçalar arasında kare hasır çantalar da yer alıyor. Farklılıktan hoşlananlar için ideal tercih olan bu çanta modeli, kolaylıkla kombin edilebilme özelliğiyle dikkat çekiyor.

 

El çantası olarak da tasarlanan hasır çantalar, elbise ve eteklerle kullanıldığında apayrı bir hava kazanıyor. Özellikle yaz tatilinde şıklığını korumak isteyenler için en güzel alternatifler arasında gösterilebilir.

 

Hasır çantalar genellikle bej tonlarında üretiliyor ancak renkli modeller de vitrinlerde boy gösteriyor. Cıvıl cıvıl renkli hasır çantalar, tam da yazın neşesini ve canlılığını yansıtıyor. Ayrıca çok renkli olması da kombin kolaylığı sağlıyor.

 

Renkler demişken tek renk üretilmiş modeller de dikkatlerden kaçmıyor. Yeşil, mavi, mint yeşili ve haki gibi renklerde üretilmiş hasır çantalar arasından zevkinize uygun bir model bulmanız hiç de zor değil! Siz bu modayı sevdiniz mi?

 

 Fotoğraflar: Pinterest

0 Yorumlar