Saç bakımı kadın ya da erkek herkes için önemlidir. Temiz ve bakımlı saçlar için şampuan seçimi büyük önem taşır. Özellikle doğal ve bitkisel özler taşıyan şampuanlar saça daha fazla yararlı oluyor. Çünkü bitkisel özler saçı derinlemesine etkileyerek, onarım ve bakım sağlıyor. bugün bloğumda saçıma olumlu etkiler yapan bir şampuana yer vermek istedim. Şimdi hep birlikte özelliklerine ve saçta bıraktığı etkiye birlikte göz gezdirelim!

 

Benri Isırgan Otu Şampuan normal saçlar için geliştirilmiş içeriğiyle saça derinlemesine nüfuz ediyor. Aslında benim saç tipim yağlı ancak ısırgan otunun saçtaki yağ dengesini düzenlediğini bildiğim için bu şampuanı alıp denemek istedim. Benim saçlarım akşam yıkasam dahi gün içerisinde yağlı bir görüntü veriyordu. Benri şampuan ile saçım daha uzun süre temiz kalmaya başladı. Hele ki yaz günlerinde sıcaktan saçlarım yapış yapış görünüyordu ancak bu durumu nispeten azalttığını söyleyebilirim. Ürünün tek olumsuz özelliği fazla arındırıcı bir yapıda olması nedeniyle saçı fazlasıyla sertleştirmesi oldu. Banyodan çıktığımda tarakla saçlarımı açmakta biraz zorlandım. Ancak belirttiğim gibi normal ya da yağlı saçlara sahipseniz arındırıcı ve canlandırıcı özelliği nedeniyle güzel sonuç alabilirsiniz.

 

Ürünün fiyatı da oldukça uygun. Yalnızca Gratis’de satılan Benri Isırgan Otu Şampuanın boyutu 400ml ve fiyatı 9,5 TL şeklinde görünüyor. Ben Gratis kart ile 4,75 TL’ye aldım, inanılmaz uygun bir fiyatı var. Gerçekten de bu fiyata göre alınabilecek düzgün ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca kokusu da çok hafif ve iç açıcı özellikte. Kısacası fiyatına göre performansı gayet güzel olan bir şampuan. Siz bu şampuanı kullandınız mı? Görüşleriniz varsa bekliyorum. Sevgiyle kalın!

0 Yorumlar