Modayı belirleyen öğelerden biri de renk tonları oluyor. Etekten pantolona, t-shirtten elbiseye kadar farklı parçalar, yalnızca modelleriyle değil renkleri ile de öne çıkıyor. Sadece ürünün modeli değil rengi de o dönemin modasını çağrıştırıyor. 2020 yaz moda renkleri arasında lila ayrı bir yer tutuyor. Vitrinlere bakıldığında lila renkte giysiler sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bu yazıda lila renkte parçalara bir göz gezdirmek istedim. Detayları hep birlikte inceleyelim!

Yaz geldiğinde elbisenin ne kadar rahat bir seçim olduğunu hepimiz biliriz. Ayrıca şık görünümü ve tek parça oluşu da cabası! 2020 yaz moda rengi lila elbiselerde de sıklıkla karşımıza çıkıyor. Lila renkte elbiseler, romantik ve şık bir görünüm sunuyor. Günlük hayatta lila renkte bir elbiseyi spor ayakkabınızla kombinleyip, şık ve trend bir görünüm yakalayabilirsiniz!


Etekler de kadın modası içerisinde temel parçalar olma özelliğini sürdürüyor. Son dönemde midi boy etekler, her tarz ile kolay uyum sağlaması nedeniyle pek bir revaçta…Midi boy lila etek piliseli olarak da karşımıza çıkıyor. Hem görünüm hem de renk olarak iç açıcı ve şık bir seçenek olma özelliği taşıyor. 


Yine çok güzel bir lila etek kombini de beyaz bluz ile oluşturulabiliyor. Hem rahat hem şık bir görünüm kazanmak isteyenler için ideal bir seçim olan bu kombini, ofiste ya da günlük hayatta tercih edebilirsiniz. Bu tarz kombinleri hemen her kadının sevdiği yadsınamaz bir gerçek. Çünkü “Ne giysem?” sorusu kolaylıkla cevap buluyor! 


Bluzlar da her kadının dolabının en önemli parçaları olma özelliğini sürdürüyor. Bluz seçerken moda renkler doğal olarak önem taşıyor. Lila renkte bluzlar, ister kumaş isterseniz de kot pantolonlarla çok sevimli duruyor. Ayrıca eteklerle de kombin edilmesi halinde harika görünüm sunuyor. 


2020 yazının moda rengi lila demişken, pantolonlara da bu trendin sıçradığını söylemeden geçmek olmaz. Lila pantolon modelleri ile hem moda hem de şıklık sağlanmış oluyor. Salaş ya da skinny pantolonlar da lilanın farklı tonlarıyla karşımıza çıkıyor. Özellikle ben lila renkte salaş pantolonları çok sevdim ve sizlerle de bu kombini paylaşmak istedim! 


Moda bir bütün olduğu için ve ayakkabılar da dönemin moda renkleriyle hayat bulduğu için ayakkabı modellerini de mercek altına almasam olmazdı! Lila ayakkabı modelleri de son dönemde dikkatleri topluyor. Yazlık sandaletler, spor ayakkabılar ya da topuklu modeller, lila renkte karşımıza çıkıyor. Renkli ayakkabı sevenlerdenseniz, lila ayakkabılar sizin için güzel bir seçenek olabilir. 

2020 yaz moda rengi lilayı yorumlamaya ve kombin önerilerini sizlerle paylaşmaya çalıştım. Kombinleri beğendiyseniz yorumlarınızı beklerim. Bir başka blog yazısında görüşmek dileğiyle!

Fotoğraflar: Pinterest

0 Yorumlar