Bugün blogda 2020 yaz ayakkabı modasında öne çıkan bir detaya yer vermek istedim. Kare burun sandalet modası bu yaz hemen hepimizin dikkatini çekiyor. Vitrinlere göz gezdirdiğimde, farklı duruşuyla öne çıkan parçalar olarak gördüğüm kare burun sandaletler modayı yakından takip etmek isteyen hanımlar için ideal! Gelin hep birlikte trend olmuş bu sandalet modellerini inceleyelim.


2020 yaz ayakkabı modası içerisinde öne çıkan bu parçalar, orijinal görünüm arayanların dikkatini çekiyor. Bu sandaletlerin en çok dikkat çeken özelliği, kare burun olması ve topuk boyu oluyor. Düz sandaletlerden sıkılanlar ve moda olan ürünleri kullanmak isteyenler için güzel bir alternatif. Bu sandaletler biraz feminen bir görünüm de sunuyor. Her renk ile kolay uyum sağlamasını isterseniz, siyah renkte bir kare burun sandalet seçmeniz ideal olacaktır.


Bu sandaletlerin kot pantolon ile uyumunu çok sevdim. Özellikle mom jean ile daha da şık duruyor. Ancak tabi ki elbiseler ve eteklerle de hoş göründüğünü söylemek mümkün. Topuk boyları 5-7 cm aralığında oluyor. Resimde gördüğünüz beyaz model, orijinal bant detayıyla zenginleştirilmiş. Genellikle deri ya da suni deri olarak karşımıza çıksa da hasır modelleri de mevcut. 


Her renk ile uyumlu bir model daha bej renkli kare burun sandaletler oluyor. Bu renk tonunun, kolay kombin edilmesini ve elit görünümünü seviyorum. Bu parçaların güzel bir özelliği daha var ki; ince, kalın ya da mini topuk boyları gibi farklı alternatiflerinin bulunuyor olması… 


Bu sandalet modelleri farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkarken, 2020 yazının en moda rengi lila ile de hayat buluyor. Lila renkli kare burun sandalet ile hem yaz trendi hem de moda bir araya geliyor. Hanımların zarif ayaklarına çok yakışacak bu sandalet modelleri ile dikkatleri çekmek hiç de zor olmuyor. Özellikle bu modeli beyaz ya da ekru elbiselerle tercih ederek, göz alıcı bir şıklık sağlamak zor olmuyor. 


Yaz modasını farklı bir tarz ile ortaya koymak isteyenler için bence çok güzel bir alternatif sunuyor. Siz bu sandalet modellerini nasıl buldunuz? Tercih ediyor musunuz? Görüşlerinizi yorum kısmında benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Fotoğraflar: Pinterest

0 Yorumlar