Tayt modelleri, şık parçalar olmalarının yanı sıra rahatlık sağlaması ile de çoğu kadının tercihi. Bu kadar çok tercih edilen bir giyim ürününün farklı model ve tarzlar ile yeniden yorumlanması normal oluyor. Alışılagelmiş tayt modelleri dışında bir seçenek arayanlara, özgün duruşu nedeniyle biker taytlar alternatif oluyor. Biker tayt boy olarak diz üstünde bitmesi nedeniyle dikkatlerden kaçmıyor ve benzersiz bir görünüm sunuyor. Göz doldurucu giyim ürünlerinden olan biker taytları mercek altına aldığım bu yazıda gelin hep birlikte bu yeni trendi inceleyelim!

 

Moda anlayışının değişmesi ve farklılık arayışının sürmesi, yepyeni giyim ürünlerini bizlerle buluşturuyor. Rahatlığı ve çekici görünüm sunması ile kadınların gönlünde adeta taht kuran taytlar, artık farklı versiyonlarıyla karşımızda! 2020 kadın giyim modası içerisinde ayrı bir yer edinen biker taytlar hepimizin dikkatini çekiyor. Biker taytlar, diz üstü boyda tayt modelleri oldukları için ilkbahar ve yaz aylarının ideal giyim ürünleri arasında yer alıyor.

Sokak modasında sıklıkla karşımıza çıkan biker tayt özellikle salaş üstlerle harika kombinleniyor. Pratik giyim ürünlerinden biri olması nedeniyle de benim hoşuma giden bu parça, spor ayakkabı ile rahatlıkla kombinlenebiliyor.

 

Farklı renk seçenekleriyle de karşımıza çıkan biker taytlar çekici ancak bir o kadar da rahat olmayı sağlayan anahtar parçalardan biri olarak görülebilir. Bel hattını ve basenleri de belirginleştiren bu moda parça ile daha fit bir görünüm sunmak mümkün oluyor.

 

Biker tayt moda oldu demişken takım olarak da sıklıkla vitrinlerde yerini aldığını belirtebilirim. Alt üst takım şeklinde satılan biker taytlarla “Ne giysem?” sorusuna hızlıca yanıt bulabilirsiniz.


Sokak modası her zaman günlük yaşam ile sınırlı kalmayıp, ofis ve davet stilini de zaman zaman etkisi altına alıyor. Biker taytları blazer ceketlerle de tamamlayıp farklı zaman dilimlerinde kullanmak mümkün olabiliyor.

 

Biker taytlar yalnızca pamuklu olarak değil deri görünümlü olarak da üretilebiliyor. Dikkat çekmeyi seven kadınlar için ideal olabilecek deri görünümlü biker taytlar son dönemin popüler ürünleri olabilecek nitelikte.

 

Evet, bir moda yazısının daha sonuna geldik. Eğer sizler de bu trend hakkında fikir belirtmek isterseniz yorumlarınızı bekliyorum…

 

 

Fotoğraflar: Pinterest

0 Yorumlar