Güzellik denilince makyaj yapmak hemen hepimizin vazgeçilmezi oluyor. Makyaj yapmak hemen her kadının kendisini daha iyi hissetmesini sağlıyor. Makyaj malzemeleri arasında rujların ayrı bir yer tuttuğunu biliriz. Günlük koşuşturmaca içerisinde gün boyu kalıcı ruj kullanmak elbette ki daha mantıklı oluyor. Sık sık ruj tazelemeye son veren, Pastel Day Long Lipcolor Kissprof Likit Ruj uzun zamandır kullanmaktan vazgeçemediğim ürünler arasında. Ürünlerin renk tonuna bayıldım ama hem cilt rengime uygun hem de her renk ile kolay uyum sağlayabilen renk tonunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Evet, Pastel Day Long Lipcolor Kissprof 12 numara bordoya benzeyen ama pembe tonlarını da barındıran rengiyle gönlümü çaldı diyebilirim. Mat görünümü ile dönemin ruj modasını yansıtıyor. Rujun yapısı akışkan ancak kolay dağılmıyor. Sadece uygularken biraz dikkatli olmak gerekiyor. Dudağınıza yavaş hareketlerle uygulayacağınız bu mat ruj dudağınızın daha dolgun ve çekici görünmesini sağlıyor.

 Ürünün en önemli bir diğer özelliği de kalıcı olması. Ben sürekli ruj tazelemeyi sevmiyorum. Kalıcılık yalnızca benim için değil bütün kadınlar açısından önemli. Bu yüzden ihtiyaca cevap verecek kalıcılığa sahip diyebilirim. Ürün likit rujlar arasında yer aldığı için fırçasıyla dudağınıza yavaş hareketlerle uygulayabilirsiniz. Belirttiğim gibi biraz akışkan bir yapıda olsa da kolay dağılmıyor. Sürdükten sonra emilmesini beklemek gerekiyor. En güzel özelliklerinden birisi de kalıcı rujların dudak kurutucu etkisinin bu rujda olmaması. Dudakları kurutmadan kalıcılık sağlaması bonus oldu diyebilirim J Ayrıca çok hoş bir kokusu da olduğunu eklemeden edemeyeceğim. İnsanı etkileyen ve sürdükçe süresi gelecek bir kokusu var, çok hoşuma gitti.

 

Ben yalnızca favorim olan 12 numaralı mat likit ruju ele aldım ama seride çok güzel renkler daha var. Kırmızı, bej, bordo, pembe ve hatta mor tonlarda çok farklı renk seçenekleri karşıma çıktı. Bu kadar geniş renk skalası içerisinden seçim yapmak biraz zor olsa da ten renginize ve zevkinize uygun bir ruj seçimi illa ki yaparsınız.

 

Pastel Day Long Lipcolor Kissprof 12 numara ile ilgili benim izlenimlerim bunlardı. Sizler bu mat likit ruju kullandınız mı? Eğer ki görüşlerinizi paylaşmak isterseniz yorum yazmanız yeterli! Görüşmek üzere

0 Yorumlar