Oje sürmekten vazgeçemeyenler ve farklı renk tonlarını kullanmayı sevenler için bugün blogda Golden Rose Metals oje serisi 113 numarayı incelemeye aldım. Mor renkli bu metalik oje oldukça güzel bir görünüme sahip. Hem renk tonu hem de metalik görünümlü bir ürün olması daha da ayrı bir özellik kazanmasını sağlıyor. Bu yazıda, ojeyle ilgili kullanım önerilerinin yanı sıra renk tonunu yakından incelemenizi sağlayacak görseller de sizlerle olacak.

 

Mor renk ojeler, son dönemde oje serilerinde sıklıkla karşımıza çıkmaya başladı. Metalik özellikli oje çeşitleri de tırnak modasının yükselen trendlerinden. Golden Rose Metals oje serisi renk sakalası içerisinde son zamanların en trend renklerini barındırıyor. Ben seri içerisinden 113 numaralı mor renkli ojeyi tercih ettim. Ürünü uygulamaya aldığımda tek kat uygulama yeterli oldu. Kapatıcı özelliği yeterli olan bu mor oje metalik özelliği nedeniyle pırıl pırıl parlıyor demek yanlış olmaz.

 

Ojenin içerik olarak başarılı olduğunu söylemek mümkün ancak boyut olarak mini boyda bir ürün olma özelliği taşıyor. Oje, 6 ml boyutunda ve oldukça ufak. O kadar ufak boyda bir oje ki benim parmaklarım uzun olduğu için fotoğraf çekimi esnasında epey bir zorluk yaşadım. Ojenin fiyatı ben satın aldığımda 6,5 TL şeklindeydi. Elbette ki dönemsel kampanyalar olduğu zaman fiyat farklılığı olabiliyor. Genel olarak ojeyi çok beğendim ve tekrar kullanacağım ürünlerden biri olacak. Sizin de bu oje ile ilgili deneyimleriniz ya da fikirleriniz varsa paylaşmanızı bekliyorum. Sevgiyle kalın!

0 Yorumlar