Oje sürmeyi sevmeyen kadın neredeyse yoktur. Eskiden genellikle beyaz tonları ve french manikür modelleri revaçtaydı. Günümüzde ise makyaj ürünleri kadar oje çeşitlerinde de renk cümbüşü mevcut. Flormar’ın çok beğendiğim bir ojesi var ve bunu hepinizle paylaşmak istedim. Flormar oje 497 Celadon Glaze renk tonuna bayıldım diyebilirim. Mavi desem değil su yeşili desem değil. Aslında bu oje en çok mint yeşili denen renge yakın gibi geldi bana.


Ürün Flormar’ın klasik ojeleri arasında yer alıyor. Yaz aylarını yaşadığımız şu günler için ideal bir renk tonu olarak karşımıza çıkıyor. Ojeyi uyguladığımda çok beğendim ve sizlerle de paylaşmak istedim. Uygulaması kolay ancak bence iki kat sürülmesi gerekiyor. Flormar Celadon Glaze ojeyi tek kat sürdüğümde transparan bir görünüm verdi ve bu durum beni rahatsız etti. Bu nedenle iki kat sürdüm.


Özellikle günlük kullanım için daha uygun olduğunu düşünüyorum. Çoğunlukla hafta sonunda sürmeye karar verdim. İster kot pantolonla isterseniz de şirin bir elbiseyle kullanabilirsiniz. Ben beyaz t-shirt ve kot pantolon giydiğimde tercih ettim. Ürünün fiyatını nedense hatırlayamıyorum, biliyorum merak ediyorsunuz ama internet üzerinden birkaç parça almıştım ve bu oje de onların arasındaydı. 7 TL olabilir ancak gene de emin değilim. Eğer bu rengi sevdiyseniz, kozmetik mağazalarında bulup fiyatına da bakabilirsiniz. Siz bu ojeyi beğendiniz mi? Fikirleriniz varsa ya da hatta kullandıysanız yorumlarınızı paylaşmanız beni mutlu eder. Tekrar farklı bir blog içeriğinde görüşmek üzere!
0 Yorumlar