Moda her dönemde farklılaşan ve değişen bir dinamiğe sahip. Bazen geçmişte trend olan parçalar yeniden yorumlanmış şekilde karşımıza çıkıyor. Ancak bazı moda akımları ve giyim tarzları her dönemde geçerliliğini koruyor. Feminen giyim tarzı da uzun yıllardan beri kadınların benimsemiş olduğu bir tarz ve hoş parçaları barındırıyor. Etek, elbise, bluz ve topuklu ayakkabılar bu tarzı yansıtan en önemli ürünler olarak görülüyor. Kadınsı ve şık giyim ürünlerinin harmanlanmasıyla oluşan feminen giyim tarzını yansıtan kombinleri bu içerikte bulabilirsiniz.

Kadınların belki de yüzyıllardır en temel giyim ürünü etektir. Feminen giyim tarzı içerisinde etek modelleri geniş bir yer kaplıyor. Dönemin moda etekleri genellikle topuklu ayakkabı ile tamamlanıyor. Özellikle ofis stili için ideal bir görünüm yakalanmış oluyor.

 

Midi etekler de feminen kombinler oluşturmak isteyenler için doğru seçim oluyor. Özellikle saten midi etekler, gömlek ve topuklu ayakkabı ile tamamlanabiliyor.

 

Bahar ayları için de feminen giyim tarzı kombini yapmak isterken midi etek ve yetim kol bluzlardan yararlanabilirsiniz.

 

Giyim tarzları arasında her dönem yerini koruyan feminen stil içerisinde pantolon kombinleri de yer alıyor. Skinny jean üzerine giyeceğiniz güpürlü bir bluz daha feminen bir görünüm kazanmanızı sağlıyor.

 

Feminen giyim tarzını ele almışken yine bu tarzın yapıtaşlarından elbise kombinine yer vermemek olmazdı. Elbise tek parça olduğu için hem kolay kombinleniyor hem de feminen bir görünüm sunuyor.

 

Kışlık elbiseler topuklu bir çizmeyle tamamlanabiliyor. Şık görünmek isteyenler için biçilmiş kaftan ve özellikle “Ofise ne giysem?” sorusuna kolaylıkla yanıt bulmanızı sağlıyor.

 

Bluz modelleri de feminen giyim içerisinde önemli bir yer tutuyor. Özellikle fırfırlı bluzlar feminen çizgiye sahip olmak isteyenler için ideal seçim oluyor.

 

Kot pantolonla hayat bulan feminen kombinler de dikkat çekiyor. Özellikle hafta sonunda rahatlığından ötürü kot giyiyoruz. Ayrıca kot pantolonlar her tarz ile kolay uyum sağlayabilen parçalar olduğu için çoğumuz için vazgeçilmez haline gelmiş durumda. Kot pantolonu süet topuklu bir çizmeyle tamamlayıp daha feminen görünmek mümkün oluyor. Kısacası feminen giyim tarzını yansıtacak farklı kombin fikirleri bulunuyor. Siz bu giyim tarzını nasıl buluyorsunuz?


Fotoğraflar: Pinterest

0 Yorumlar