Yaz aylarında şıklık daha da bir önemli hale geliyor. Çünkü kış aylarındaki gibi kat kat giyinmek yerine tek parça giyim ağırlık kazanıyor. Hal böyle olunca; yaz modasını takip etmek ve trendlere göz atmak hemen her kadının önem verdiği bir konu haline geliyor. Bu yazın yeni trendlerine bakıldığında, ikili takım modası ön plana çıkıyor. Pratik bir giyim tarzı olması kadar şık görünümü nedeniyle de ikili takımlar dikkati çekiyor. Kombin yapma derdi olmadan şık olmak isteyenlere özel ikili takımlar farklı versiyonlarıyla karşımızda!


Bluz ve pantolon kombinini sevenlere özel bluz ve pantolon takımları mevcut. Yazın sıcak havada rahat edilebilecek kumaş türleri ile üretilmiş modeller ağırlık kazanıyor. Bürümcük kumaş ile hazırlanmış ikili takımlar sıklıkla karşımıza çıkıyor. Terletmeyen bir kumaş olması nedeniyle bürümcük kumaş ilgi topluyor. Ayrıca micro kumaşlar da yine bu ürünlerde kullanılmaya devam ediyor. Bu takımlar, farklı ve rahat bir görünüm kazanmak isteyenler için alternatif olabiliyor. Pantolon ve bluzun da salaş olması rahatlığı beraberinde getiriyor.


İkili takım şıklığı için bir diğer alternatif de bilek boy pantolon ve bluz şeklinde oluyor. Bilek boy pantolonlar daha fit kesimleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca bu takımın tamamlayıcısı da salaş bluz modelleri oluyor. Renkleri ise iç açıcı ve sezonun moda tonları olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle; lila, gül kurusu, mavi, yeşil ve sarı tonları ağırlık kazanıyor.Bazı kombinlerse şort ve t-shirt ikilisinden oluşuyor. Yine yazın moda trendleriyle harmanlanmış şort ve t-shirt kombinleri göz dolduruyor. Özellikle, mini şortların ve bisiklet yaka t-shirtlerin kullanıldığı takımlar, sıcak yaz günlerinde kurtarıcı parçalar olmaya aday, benden söylemesi.


Etekten vazgeçemeyenler için de farklı alternatifler ön plana çıkıyor. Pamuklu kumaş ile geliştirilmiş etek ve t-shirt ikili takımlar da oldukça şık bir seçenek haline geliyor. Midi boy penye kalem etek ve salaş t-shirt ile müthiş bir uyum yakalanıyor. Günlük kombinlerini geliştirmek isteyenlere ve “Bugün ne giysem” diye düşünenlere özel bir model olarak görünüyor.


Eşofman rahatlığını sevenlere özel ikili takımlar da kurtarıcı parçalar olmaya devam ediyor. Eşofman modelleri genellikle kısa üstlerle tamamlanarak sunuluyor. Çoğunlukla beli açık bırakan bu takımlarla daha şık görünmek kadar rahat olmak da mümkün.0 Yorumlar