Bazen bazı giyim ürünleri vardır ki hem şık görünürler hem de pek çok parçayla rahatlıkla kombin edilebilirler. Beyaz tişörtler hiçbir zaman demode görünmeyen ürünler olmalarının yanı sıra farklı parçalarla kolaylıkla uyum sağlarlar. Beyaz tişörtün altına giyilen bir etekle klasik bir hava sağlanırken, kot pantolonla sokak modasına uygun bir görünüm yakalamak mümkün olur. Özellikle yaz aylarında sade ama şık görünmek isteyenlere özel hazırladığım beyaz tişörtle yapılacak 5 farklı kombin önerisini bu yazıda bulabilirsiniz.

Beyaz tişört kombini denilince belki de en çok tercih edilen seçenek, kot pantolon ve beyaz tişört ikilisinin buluşması oluyor. Hem spor hem de abartısız şıklık sunan bu kombini sokak stilinize uyarlarken, spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Ayrıca, ofis stilinde kot pantolonların da yer almaya başlaması ile işe giderken de tercih edebilirsiniz.

 

Yaz geldi ve mini etekler vitrinleri süslemeye başladı. Mini etek ile hayat bulan beyaz tişört kombinleri rahat olduğu kadar her ortama uyum sağlayan bir duruş sergiliyor. Günlük gezilerde olduğu kadar ofis stiline de uyarlanabilir bir kombin olması nedeniyle her dönem moda olabilecek nitelik taşıyor.

 

Tam anlamıyla klasik giyinmek isteyen hatta feminen bir görünüm sergilemek isteyenler için bayan beyaz tişört kombini midi etekle oluşturulabiliyor. Saten ya da atlas kumaştan bir midi etekle giyilebilecek beyaz tişört sayesinde özellikle klasik giyimi yeniden yorumlama şansınız olacak. Tek parçanın spor, diğer parçanın klasik olması sonucunda fark yaratan şıklık sağlamak sizin elinizde olacak!

 

Kot etek severler de kadın beyaz tişört modellerinden bir kombin oluşturabilir. Özellikle mini kot etek ve beyaz tişörtle hayat bulan kombinlerin apayrı bir şıklık sunduğunu görüyorum. Hem pratik hem tarz görünmek isteyenlerin dikkatini çekeceğini düşünüyorum.

 

Son yıllarda yaz aylarına adeta damga vuran kot şortları beyaz tişört ile bir arada kullanmak mümkün. Sahilde, alışverişte ya da bir cafede; kısacası günlük yaşamda hem rahat hem şık olabileceğiniz bir alternatif olarak göze çarpıyor. Şort ve beyaz tişört ile sıcak yaz günlerinde zahmetsiz bir kombin oluşturmak kolaylaşıyor.

 

Fotoğraflar: Pinterest

 

 

0 Yorumlar