Deniz, kum ve güneş…Yaz ayları geldiğinde bu üçlüyü hemen herkes çok sever. Bütün br yılın yorgunluğunu atmak için sahil beldelerine gideriz. Özellikle bronz bir tene sahip olmak isteyenler de farklı güneş koruyucu ya da bronzlaştırıcı ürünleri tercih ederler. Ben de Bebak Kakao Güneş Kremi aldım ve etkisini inceleyerek, sizlerle paylaşmak istedim.

İçerisinde yer alan kakao özü ve UVB filtresi sayesinde etkili bir bronzlaşma sağlıyor. Ürün serin ortamda daha katı bir haldeyken, güneş altında akışkan bir sıvı haline dönüşüyor. Kakao özlü güneş kremi oldukça yoğun bir içeriğe sahip ve biraz da aşırı yağlı olması nedeniyle kullanıcıyı rahatsız edebiliyor. Gerçi kullanım olarak güneşe çıkmadan 15 dakika önce tüm vücuda uygulanması gerekiyor. Dolayısıyla ürünü vücudunuza sürdükten sonra bir süre kurumasını bekliyorsunuz. Ayrıca her ne kadar hızlı bronzlaşma için geliştirilmiş olsa da saat 15:00’den sonra güneşe çıkmak için uygun bir ürün olduğu da kutunun üzerinde belirtilmiş.

 

Ben ürünü ilk kez kullandığım için öncesinde tedbir amaçlı olarak güneş koruyucu krem sürdüm. Beyaz tenli olduğum ve ilk kez güneşleneceğim için kullanım şeklim bu oldu. Bir süre denizde vakit geçirdikten sonra Bebak Kakao Güneş Kremi’ni kullanıp, 15 dakika sonra güneşe çıktım. Eğer ki ilk kez güneşe çıkacaksanız öncesinde güneş koruyucu krem kullanmanız en faydalı işlem olacaktır.

 

Sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak isteyenler için geliştirilmiş Bebak kakao yağı güneş kremi, formülünde yer alan yağlar sayesinde cildi nemlendiriyor. Gerçekten cildimi kurutmadı ve bolca nemlendirdi diyebilirim. Cilt bakımı açısından son derece önemli olan antioksidan özellikli E vitamini içeren bu ürün doğru bir şekilde kullanıldığında sağlıklı bronzluk elde etmenizi sağlıyor. Ürün boyut olarak 200 ml şeklinde ve çoğu kozmetik ürünü ile benzer bir şekilde açıldıktan sonra 12 ayda tüketilmesi gerekiyor. Evet benim bu yılki bronzlaşma ürünüm bu oldu ve genel olarak memnun kaldım. Dikkatli kullanıldığında güzel sonuç alınabilecek bir ürün. Siz de görüşleriniz varsa benimle paylaşın, beraber fikir alışverişi yapalım! Görüşmek üzere

 

 

 

 

0 Yorumlar