Yaz aylarında deodorant ve parfüm kullanımımız elbette ki artıyor. Sıcak havanın etkisiyle terlememek işten bile değil…Çoğumuz da yaz aylarında daha hafif kokuları tercih ediyoruz. Çünkü sıcak havalarda baharatlı ve odunsu kokular gerçekten ağır gelebiliyor. Parfüm ve deodorant seçimimiz de bu durumda haliyle farklılık gösterebiliyor.Kisisel bakım urunleri arasinda parfüm ve deodorantlar da önemli bir yer tutuyor. Ben de bu yaz kullanmaktan çok hoşlandığım bir Avon EDT hakkında incelemelerimi sizlerle paylaşmak istedim. Bu kokuyu sizlere ulaştırmak isterdim ancak maalesef ki sadece fotoğraflarını paylaşıp, içeriği hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacağım.  

 

Avon Scent Mix Pure Ocean 30 ml, minik şişesiyle oldukça kullanışlı çünkü tam anlamıyla çantada taşınabilecek boyutta. Kokunun içeriği hakkında görüşlerim de olumlu yönde oldu. Genellikle EDT ürünler çok kalıcı olmuyor ama bu ürün bana epey kalıcı geldi. En az 4-5 saatlik kalıcılık sağladığını söyleyebilirim. Ayrıca çok ferah bir koku olduğunu da belirtmeliyim. Zaten adını da okyanustan almış. Tam anlamıyla okyanusların ferahlığını yansıtıyor. Aslında parfüm satın almak istiyordum ama bu ürünün kokusu çok hoşuma gitti ve tercihimi bu yönde yaptım.

 

Avon parfüm serileri arasında yer alan bu ürün her ne kadar EDT olsa da sevilebilecek bir tona sahip. Ayrıca şişesi de oldukça kullanışlı. Çantada taşınırken dışarıya akmaması için ağız kısmına minik bir mandal yerleştirilmiş. İlk bakışta ne olduğunu anlayamamıştım ama oldukça mantıklı bir aparat olduğunu fark ettim. Kısacası mini mini ve maviş bu EDT’yi ben çok sevdim. Bu yaz favorim oldu. Siz de bu ürün hakkında görüşlere sahipseniz benimle paylaşmanızı bekliyorum :) Sevgiler

2 Yorumlar

  1. Avon parfümlerinin hepsini severek kullanıyorum :)

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Ben de çok seviyorum kokuları da kalıcılıkları da iyi :)

      Sil